ADVOKÁTNÍ SLUŽBY PRO PRAHU I CELOU ČR

Služby

Pravní služby

Pokud potřebujete právní službu, naše advokátní kancelář Vám jí s radostí zajistí. Poradíme Vám v občanskoprávních i obchodně právních vztazích, sepíšeme pro Vás smlouvu nebo Vás budeme zastupovat v rámci soudního řízení. Zašlete nám poptávku prostřednictvím našeho poptávkového formuláře a my Vám obratem vytvoříme nabídku přímo na míru Vašim potřebám.

Pro splnění nových povinností vyplávajících z obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) nabízíme pro SVJ, BD a pronajímatele nemovitostí audit zpracovávaných osobních údajů  a následné vytvoření  potřebných dokumentů za zvýhodněné paušální sazby. 

Trápí Vás problematika Nového občanského zákoníku (NOZ) ve Vašem Společenství vlastníků jednotek (SVJ), bytovém družstvu nebo ve Vámi vlastněné nemovitosti? Naše advokátní kancelář Vám nabízí profesionální právní poradentství při zajišťování souladu s novou právní úpravou. Pokud si nejste jisti, zda jsou Vaše stanovy v souladu s NOZ, které části domu jsou podle nového občanského zákoníku společné, nebo jak se vypořádat s pravidly pro úhradu příspěvku na správu domu a pozemku a záloh na služby,  neváhejte se nás obrátit. Připravíme pro Vás právní stanovisko v dané věci a pomůžeme Vám s řešením k Vaší spokojenosti. 

Máte problém s neplatiči? Ať už jste SVJ, bytové družstvo nebo vlastník bytového či nebytového domu, s neplatiči Vám rádi pomůžeme. Máme bohaté zkušenosti s vymáháním plateb nájemného, příspěvků na správu domu i záloh na služby nebo nedoplatku jejich vyúčtování. Prověříme výši dlužné částky, kontaktujeme neplatiče a budeme Vás zastupovat ve vymáhacím řízení tak, abychom pro Vás dlužnou částku úspěšně vymohli.

  • Korporátní právo
  • Rejstříkové zápisy

Nenašli jste v naší nabídce právní oblast, které se týká Váše poptávka? Přesto Vám rádi poradíme a poskytneme právní služby k Vašemu problému. Vyplňte, prosím, poptávkový formulář níže a my se Vám obratem ozveme. 

Přejít nahoru